★★★★★4.9 (232+ reviews)(Lees klantervaringen)
📍 Nijverheidscentrum 28, 2761 JP Zevenhuizen📞 +31 6 24 90 33 92
Boomstam wastafelblad op maat Groningen
Ambachtelijk Maatwerk In Groningen

Boomstam wastafelblad op maat Groningen

Maak van uw badkamer in Groningen een stijlvolle ruimte met een maatwerk boomstam wastafelblad van iQonya. Wij maken unieke wastafelbladen van Jeneverbeshout en Eucalyptushout met oog voor vakmanschap en detail. De natuurlijke bomenrand geeft het meubelstuk een robuust en organisch karakter dat prachtig combineert met moderne waskommen. Elk product wordt afgestemd op de specifieke afmetingen van uw badkamer. Haal de authentieke schoonheid van massief hout in huis in Groningen met iQonya.

Maak Een AfspraakBekijk Modellen In Webshop
Waarom iQonya

Bescherming met Hoogwaardige Verbeterde Hout Olie

Hout in een badkamer vraagt om een doordachte behandeling die de natuurlijke werking stabiliseert. Onze meubelmakers impregneren het Jeneverbeshout en Eucalyptushout met een speciaal geformuleerde verbeterde hout olie. Deze olie voedt het hout diepgaand en zorgt dat spatwater niet zomaar in de vezels trekt. Het houten oppervlak behoudt hierdoor zijn natuurlijke uiterlijk en ademend vermogen. Met het juiste dagelijkse onderhoud, zoals het droogmaken van het blad na gebruik, blijft het wastafelblad in Groningen prachtig behouden.

Wastafelblad ceder drijfhout
Waarom iQonya

Exclusief Tafelsamenstellen

Wastafelblad jeneverbeshout

100% Maatwerk Garantie

Elke tafel is uniek. In onze showroom bespreken we uw wensen, kiezen we het perfecte hout uit onze voorraad van meer dan 400 boomstammen, en bepalen we het ideale onderstel voor uw interieur in Groningen.

Wastafelblad jeneverbeshout

Duurzame Materialen

De houtsoorten die wij gebruiken (olijf-, ceder- en jeneverbeshout) zijn van grote culturele en ecologische waarde. Wij verwerken uitsluitend duurzaam gewonnen hout en planten nieuw bos aan.

Wastafelblad olijfhout

Vakkundige Levering in Groningen

Zodra uw tafel klaar is in ons atelier, verzorgen wij persoonlijk het transport en de montage ter plaatse. Wij ontzorgen u volledig, van eerste schets tot plaatsing.

Persoonlijke Service en Levering in Groningen

Bij iQonya kunt u rekenen op persoonlijk advies bij het samenstellen van uw boomstam wastafelblad. Wij bieden verschillende opties voor randafwerking, dikte van het blad en de exacte positie van de uitsparingen. Na de ambachtelijke afwerking transporteren wij het wastafelblad veilig naar uw adres in Groningen. Onze koeriers zorgen voor een zorgvuldige aflevering tot in de gewenste ruimte. Ontdek de warme sfeer van een handgemaakt houten wastafelblad in uw Groningse woning.

Wastafelblad walnoothout

Onze Tafels Op Maat Voor Groningen

Werk Uit Onze Eigen Werkplaats

Wastafelblad olijfhout
Houten Wastafelblad Olijfhout op maat gemaakt.
Olijfhouten Wastafelblad op Maat – Boomstam Badkamerblad
Rode Houten Wastafelblad gehuld in epoxy - op maat

Wat Klanten In Groningen En Omstreken Zeggen

Google Reviews

"Ik was direct weg van de Epoxy tafel! Na wat rond kijken en navraag doen, besloten bij iQonya de tafel te laten maken. Ze weten waar ze het over hebben, zijn prettig in het contact, denken goed mee en kunnen echt prachtige dingen maken! Daarnaast is er zoveel hout op voorraad; wat nog keuzestress oplevert ;-) Ontzettend leuk om je eigen tafel samen te stellen en daarna het hele proces zo nauw te kunnen volgen. We hebben de tafel nu al 3 maanden in huis staan en ben er elke dag nog zo blij mee! Het is echt een pronkstuk in onze woonkamer! Als je een iets wil laten maken met Epoxy, is iQonya zeker een dikke aanrader!"

"Heb een tafel met epoxy blad aangekocht bij Roos van Iqonya en ben super tevreden!! Volledig naar onze wens gemaakt. We werden van alle stappen van het proces op de hoogte gehouden. Levering gebeurde zoals afgesproken. Dank u wel voor het prachtig kunstwerk."

"Wij zijn zeer tevreden! Misschien hadden we zelf kunnen oppassen en doorgevenwaar de ring van oma liever hadden. Of had gevraagd kunnen worden. Dus mijn advies aan koper en verkoper goed te communiceren. Maar levertijd en kwaliteit is perfecto"

"Na veel zoeken naar boomstamtafels door Nederland en internet ,terecht gekomen bij deze geweldige zaak iQonya. Ontelbare mooie houten boomstam platen van oude olijfbomen. Zeer vriendelijk geholpen en deskundig advies . Gezamenlijk onze salontafel ontworpen. De gaten die in de boomstam tafel zitten hebben we zelf mogen inkleuren met een vloeistof,waardoor je het ook echt gevoel krijgt dat je zelf mee ontwerpt aan je eigen tafel waarna het verder afgewerkt wordt met epoxie En het resultaat mag er ook zijn. Rene en wieke"

"Heel erg vriendelijk geholpen, met een hele mooie tafel als resultaat. Materialen zijn top, kundig advies en leuk dat je zelf een stukje van de epoxy mag gieten!"

Bekijk alle reviews op Google →
Waarom iQonya

Uw Droomtafel In Groningen Laten Maken?

Neem vrijblijvend contact met ons op of kom langs in onze showroom bij Rotterdam. De koffie staat klaar!

Vraag Een Offerte Aan
Informatie & Support

Veelgestelde vragen

De prijs hangt af van de houtsoort, de afmetingen, het aantal uitsparingen voor de wasbak(ken) en de gekozen afwerking. Omdat een wastafelblad kleiner is dan een tafelblad, blijft het totaalbedrag beperkt in verhouding tot een eettafel. Stuur je maten door voor een vrijblijvende offerte, of kom langs in de showroom in Zevenhuizen.

Badkamermuren zijn zelden 100% haaks. Daarom bieden wij een kartonnen mal-service: je maakt thuis eerst een mal van karton die exact past, en die mal gebruiken wij in de werkplaats om het hout op die vorm te zagen. Zo is de pasvorm gegarandeerd, ook bij scheve muren.

Ja, mits goed afgewerkt — en dat is precies waar het bij een badkamerblad om draait. Wij werken de bladen af met een waterbestendige laag die het hout beschermt tegen spatwater en vocht. Neem wel de gewone zorg in acht: laat geen plassen water staan en droog het blad na gebruik af. Het blad kan later altijd opnieuw behandeld worden.

Beide. Bij een opbouwwasbak boren we alleen de doorvoer voor de afvoer; bij een inbouw- of onderbouwwasbak frezen we de uitsparing exact op maat van jouw wasbak. Geef bij de offerte het merk en type van de wasbak door, of lever de technische tekening aan.

Cederhout is van nature goed bestand tegen vocht en heeft bovendien een kenmerkende geur, wat het een populaire keuze maakt voor de badkamer. Olijfhout en eiken worden ook veel gebruikt en zijn met de juiste afwerking uitstekend geschikt. In de showroom leggen we de opties naast elkaar.

Meer weten? Bekijk alle Veelgestelde Vragen · Neem Contact Op

WhatsApp